Jaké jsou možnosti dopravy?

95% zboží, které vidíte na našem internetovém obchodě, máme skladem, proto balíček předáme dopravci většinou v den Vaší objednávky, maximálně následující pracovní den. Pokud jste z Brna a chcete mít objednanou krabičku hned, není problém, náš kurýr Vám ji velice rád doručí! O dalších možnostech dopravy se dozvíte tady.

Jak dlouho trvá dodání krabičky?

Pokud si vyberete možnost dopravy po Brně našim kurýrem, dostanete krabičku v den objednání. Jinak dodání trvá 2-3 pracovní dny.

Jaké jsou možnosti platby?

Nabízíme možnost platby kartou, bankovním převodem nebo hotově při osobním vyzvednutí. Všechny možnosti jsou zdarma.

Jak postupovat při reklamaci?

Postup je jednoduchý!

O stavu vaši reklamace budete informováni emailem.

Jak jsou krabičky velké?

Rozměr naši krabičky je 25x25x15 cm. Je vyrobena z vysoce kvalitní a pevné 3vrstvé vlnité lepenky, která zabezpečí stabilitu a bezpečnost vašeho dárku.

Kdo vymyslel design krabiček?

Design každé krabičky, každé instrukce a každého dárkového poukazu je společným výtvorem celého týmu „Krabičky s příběhy“. Barvy jednotlivých krabiček byly vybrány tak, aby ještě víc zdůraznily emoce a jedinečnost příležitosti, ke které jsou určeny.

Krabičky „LÁSKA“ jsou dárky pro páry, které zvýrazní krásnou atmosféru romantického okamžiku.

Štěstí je… – pustí teplo do vašich duší. Krabička plná vášně – je hravá, udělá váš večer pestrý. Romantické ráno je jemné a něžné. Romantické ráno - znamená zbudit se s milovaným člověkem, těšit se z toho, že máte celý den před sebou a můžete být spolu. Romantický večer – je tajemný, a to tajemství znáte jen vy dva...

Krabičky „ANTI PRÁCE“ jsou pomocnou rukou pro všechny zaměstnance v nouzi!

A dost!!! – pomůže zvládnout těžký pracovní den, plný číhajícího nebezpečí, a nevybouchnout! :) Zklidni si svého vnitřního workoholika – pamatujte si, v práci vás nic dobrého nečeká… :) proto je potřeba si svého vnitřního workoholika zklidnit, a tahle krabička to zvládne na výbornou! Pro zoufalého workoholika – zpříjemní zoufalému workoholikovi pobyt v práci! :)