Jaké jsou možnosti dopravy?

95% zboží, které vidíte na našem internetovém obchodě, máme skladem, proto balíček předáme dopravci většinou v den Vaší objednávky, maximálně následující pracovní den. Pokud jste z Brna a chcete mít objednanou krabičku hned, není problém, náš kurýr Vám ji velice rád doručí! O dalších možnostech dopravy se dozvíte tady.

Jak dlouho trvá dodání krabičky?

Pokud si vyberete možnost dopravy po Brně našim kurýrem, dostanete krabičku v den objednání. Jinak dodání trvá 2-3 pracovní dny.

Jaké jsou možnosti platby?

Bohužel není možnost placení kartou. Nabízíme možnost bankovního převodu nebo platby hotově při osobním vyzvednutí. Obě dvě možnosti jsou zdarma.

Jak postupovat při reklamaci?

Postup je jednoduchý!

O stavu vaši reklamace budete informováni emailem.

Jak jsou krabičky velké?

Rozměr naši krabičky je 25x25x15 cm. Je vyrobena z vysoce kvalitní a pevné 3vrstvé vlnité lepenky, která zabezpečí stabilitu a bezpečnost vašeho dárku.

Kdo vymyslel design krabiček?

Design každé krabičky, každé instrukce a každého dárkového poukazu je společným výtvorem celého týmu „Krabičky s příběhy“. Barvy jednotlivých krabiček byly vybrány tak, aby ještě víc zdůraznily emoce a jedinečnost příležitosti, ke které jsou určeny.

Krabičky „LÁSKA“ jsou dárky pro páry, které zvýrazní krásnou atmosféru romantického okamžiku.

Štěstí je… – pustí teplo do vašich duší. Krabička plná vášně – je hravá, udělá váš večer pestrý. Romantické ráno je jemné a něžné. Romantické ráno - znamená zbudit se s milovaným člověkem, těšit se z toho, že máte celý den před sebou a můžete být spolu. Romantický večer – je tajemný, a to tajemství znáte jen vy dva...

Krabičky „ANTI PRÁCE“ jsou pomocnou rukou pro všechny zaměstnance v nouzi!

A dost!!! – pomůže zvládnout těžký pracovní den, plný číhajícího nebezpečí, a nevybouchnout! :) Zklidni si svého vnitřního workoholika – pamatujte si, v práci vás nic dobrého nečeká… :) proto je potřeba si svého vnitřního workoholika zklidnit, a tahle krabička to zvládne na výbornou! Pro zoufalého workoholika – zpříjemní zoufalému workoholikovi pobyt v práci! :)