Vítejte v e-shopu plném Krabiček s příběhy!

Je to zázračné místo, plné dárků pro jakoukoliv příležitost.

Výjimečný dárek - není jen užitečné zboží v dárkovém balení, ale taky fantazie, emoce a radost, které jsou kouzlem Krabiček s příběhy. Autorský design každé krabičky vyjadřuje emoce a atmosferu příležitosti pro kterou je určena. Každá krabička je úplně jiná, vypráví svůj vlastní příběh, proto tady vždy najdete dárek naprosto unikátní a jedinečný.

Neprodáváme zboží. Vytváříme atmosféru, emoce a kouzlo. Vyberte si cokoliv...

Design každé krabičky, každé instrukce a každého dárkového poukazu je společným výtvorem celého týmu „Krabičky s příběhy“. Barvy jednotlivých krabiček byly vybrány tak, aby ještě víc zdůraznily emoce a jedinečnost příležitosti, ke které jsou určeny.

Krabičky „LÁSKA“ jsou dárky pro páry, které zvýrazní krásnou atmosféru romantického okamžiku.

Štěstí je… – pustí teplo do vašich duší. Krabička plná vášně – je hravá, udělá váš večer pestrý. Romantické ráno je jemné a něžné. Romantické ráno - znamená zbudit se s milovaným člověkem, těšit se z toho, že máte celý den před sebou a můžete být spolu. Romantický večer – je tajemný, a to tajemství znáte jen vy dva...

Krabičky „ANTI PRÁCE“ jsou pomocnou rukou pro všechny zaměstnance v nouzi!

A DOST!!! – pomůže zvládnout těžký pracovní den, plný číhajícího nebezpečí, a nevybuchnout!

ZKLIDNI SI SVÉHO VNITŘNÍHO WORKOHOLIKA – pamatujte si, v práci vás nic dobrého nečeká…proto je potřeba si svého vnitřního workoholika zklidnit, a tahle krabička to zvládne na výbornou!

PRO ZOUFALÉHO WORKOHOLIKA – zpříjemní zoufalému workoholikovi "pobyt" v práci!

Vytvořili jsme dárky, které jste ještě nikdy neměli, a které dokážou překvapit a jsou originální.

KRABIČKA S PŘÍBĚHY